.

Лицето Коса Ножици за Мажи - Мустаќи и Брада Средување на Ножици - 5.5 инчи - не ' Рѓосувачки Челик - Остри и Прецизни Чешлање - Жилет Работ Берберот Режа - Професионални

Лицето Коса Ножици за Мажи - Мустаќи и Брада Средување на Ножици - 5.5 инчи - не ' Рѓосувачки Челик - Остри

DEN 744.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

НАПРАВЕН ДА ТРАЕ - 100% од Нерѓосувачки Челик Ножици се издржливи.Секој режа е внимателно да се рачно изработени.Нашите квалификувани занаетчии создаде оваа супер остар жилет работ ножици да траат цел живот.Ги користат со доверба.ЕРГОНОМСКИ - Прецизно сечење со врвен и удобен контрола.Го прилагодите вашиот држете со користење на тензија на вредноста и отстранлив силикони прст дупка парчиња за да се добие совршена контрола за совршен кроење.ЕЛЕГАНТЕН - Ние дизајниравме овој исклучителен чешлање ножици не само за неговата функционалност, но исто така и за своите стилски изглед.Злато месинг игли во текот мат финиш од не ' рѓосувачки челик тело е совршено се вклопуваат за вашиот елегантен стил.МУЛТИ-ЦЕЛ - Овие професионални ножици се направени за да се намали коса.Трим вашиот мустаќи, брада, веѓите, тело, коса, итн.Мустаќи ножици.Брада ножици за мажи. 100% ПАРИ ГАРАНЦИЈА за враќање - Нашите брада ножици се поткрепени со 100% гаранција дека сте целосно задоволни со вашиот производ или да добиете вашите пари назад.Ние сакаме да се види насмевка на вашето лице.Купи со доверба.Ние работиме напорно за да ви овозможи со најдобра ножици по прифатлива цена.

Главните својства