.

Автомобил Прочистувач на воздух, Автомобил Воздух Два со Двојна USB Брзо Полнење 3.0 и Скршен Прозорец Безбедност Чекан, се Елиминира Чад и Мирис, итн. Погоден за Возил

Автомобил Прочистувач на воздух, Автомобил Воздух Два со Двојна USB Брзо Полнење 3.0 и Скршен Прозорец Безбедност

DEN 788.64

Износ
Во форма достапна за нарачката

[СИЛНА ПРОЧИСТУВАЧ на ВОЗДУХОТ] : Силна отстранување на чад, пет мирис, храна и други дневни мирис во воздухот во текот на возење, како и заеднички прав, полен и атмосферски честички (PM2.5), 5 V молчи фан, 8000 вртежи во минута, па како да се постигне повисок излез и прочистување на воздухот ефикасност.Прочисти воздухот во автомобил за вашето патување и секојдневно патување!Секој озонската време е за 10 минути.Ако озонската треба да се продолжи, тоа треба да биде вклучен повторно. [БРЗО ПОЛНЕЊЕ USB3.0 ФУНКЦИЈА] : Dc12v-24v со 2 USB е брзо полнење за 3.0 amh, која брзо може да ја полните интелигентни уреди. 4 пати побрзо отколку традиционалните методи на полнење.Тоа е апсолутно неопходно авто дел за сите автомобил сопственици.Уредот не само што може да се прочисти воздухот, но исто така се користи како автомобил полнач, кој може да се користи за возила / камиони / големи камиони (12v-24v).На индикатор светлото може да се користи како атмосфера светлина!. [БЕЗБЕДНОСТ ЧЕКАН ДИЗАЈН] : Едноставен за инсталација, plug and play.Безбедност чекан во случај на вонредна состојба, врвот на безбедноста чекан, може да се скрши стаклото за бегство.Високо квалитетен материјал, сите алуминиум материјал, добри топлина дисипација, оган превенција, многу добри перформанси!. [ОЗОНСКАТА МИРИС] : воздух прочистувач емитира слабо мирисот на озон.Е најважно, озон е моќен deodorizing гас.Кога се користи во автомобил, тоа може брзо да се отстрани чуден мирис во автомобилот, се направи свеж воздух, да се спречи carsickness и ги натера луѓето да се чувствуваат добро.Озонската има најдобар ефект на прочистување по се користи за некој период на време, и може да се чувствуваат и да видиме траен подобрување. [ОБЕЗБЕДУВАЊЕ на КВАЛИТЕТОТ] : Ние нудиме една година гаранција.За било какви прашања за прочистувач на воздух, ние ќе го замениме со нов за да се осигура вашата услуга по продажбата!.силна отстранување на чад, пет мирис, храна и други дневни мирис во воздухот во текот на возење, како и заеднички прав, полен и атмосферски честички (PM2.5), 5 V молчи фан, 8000 вртежи во минута, па како да се постигне повисок излез и прочистување на воздухот ефикасност.Прочисти воздухот во вашиот автомобил за вашето патување и секојдневно се менуваат!.Безбедност чекан во случај на вонредна состојба, врвот на безбедноста чекан, може да се скрши стаклото да избега.

Главните својства