.

Чичковци Пиење Другар - Смешно Наскоро да Биде Чичко - Симпатична Бебе во Едно Парче Бебе Bodysuit

Чичковци Пиење Другар - Смешно Наскоро да Биде Чичко - Симпатична Бебе во Едно Парче Бебе Bodysuit

DEN 332.40

Износ
Во форма достапна за нарачката

На Чичковци Пиење Другар onesie за новороденчињата, доенчињата и години карактеристики на духовит и единствени пред дизајн кој е сигурен да ви дадат и други возрасни chuckle.Грижа Инструкции : за Да се обезбеди најголема долговечност и интегритетот на нашето бебе onesies, не се препорачува да се грижи инструкциите да ги следите : Завртете го bodysuit внатре кон надвор.На професионална одделение, ткаенина екран-за печатење во боја се користи, е не-токсични и без растворувачи и вештачки мириси.Благодарение на 100% памучна ткаенина, нашите Чичковци Пиење Другар бебе bodysuit овозможува за сите-ден носат или цела ноќ sleepwear.Нашето Семејство кошули се совршени за мајка, татко, син, ќерка, деца и бебе.Тие се пред-shrunk и пред-изми во слободни и јасно, чисто перење детергент кој е безопасен за вашето бебе е чувствителна нова кожа.Тоа е постојан и понатаму е топлина-притисне по сликарство процес за да се обезбеди апсолутна постојаноста, кој никогаш нема да избледи.Можете да подарок тоа да се очекува од мајка на бебе туш, објавувањето на бременоста, бебето регистар, празници, полот откриваат и Денот на Мајката.Ние производство на сите наши bodysuits со 100% памук за мек и еластичен, сепак, издржливи се чувствуваат.Сите на бебето creepers ние продаваме се направени со прекрасно мека и удобна 100% памук.Имаме стилски Бременост и мајчинство за нови мајки.Сите ние имаме на дизајни : кралот, кралицата, принцот, принцеза, мечка, убавина, ѕверот сите достапни се во сите големини и плус големина, ако е потребно.Малку nieces, nephews, grandkids и братучеди ќе се погледне нивната апсолутна cutest во овој младата Jumpsuit.Удобен плик набори во рамената на едно парче направете го тоа лесно да се повлече над бебето е главата, избегнување на добивање на било кој вид на неред, кој е на onesie на нивното лице или главата.Нашите прецизен печатење процес вклучува трансфер на мастило врз onesie, што резултира со многу висока-квалитет изглед.Собори сува на ниска топлина амбиент.

Главните својства