.

Акрилик Стакло Rhinestones Табела Растера Кристали Акрилик Гем Свадба Маса Растера Confetti Кристали Камења Вазна Спојници за Свадба Булчински Туш Партија Декорација (AB Бо?

Акрилик Стакло Rhinestones Табела Растера Кристали Акрилик Гем Свадба Маса Растера Confetti Кристали Камења

DEN 503.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

Големи во количина : ќе добиете пакет, кој вклучува многу од кристал акрилик rhinestones во различни големини, вклучувајќи ги и 3 mm, 4 мм, 6 мм и 10 мм големина rhinestones, можете да изберете соодветна големина за да ги красат вашата предмети подобро.Дијамант облик дизајн : секој акрилик гем табела растера кристал е дизајниран во дијамант стил, изгледа шик и елегантна, на различни аспекти ќе се одрази сјајна светлина под сонцето и светилка, убава и сјајна, посипете ги каде што сакате да се создаде забава и празнична партија атмосфера.Таписерии изработка : овие свадба маси растера confetti кристали камења се направени на квалитетот акрилик материјал, кој има добра цврстина, тешко да биде скршен, безбедно и без мирис, изгледаше реални, лесни, погоден за повеќето видови на украси.За дома декорација : овие убави акрилик дијаманти се добри за дома украси, се пополни вазна или место наоколу за да додадете малку сјај на вашиот дом, која ќе додадете боја на вашата партија и прават гостите имаат удобно и пријатно искуство.Широко применливи прилики : на кристал вазна спојници се погоден за свадби, диплома партии, булчински тушеви, роденден партии, бебето тушеви, graduations, Божиќ, Денот на Благодарноста, Денот на Вљубените, итн.

Главните својства