.

КООРДИНАТОР Облека, Торби Одговараат Торба, Дише Облека Опфаќа за Патување и Облека за Складирање на Фустани, Облека Кошули, Палта— Вклучува Патент и Транспаренте?

КООРДИНАТОР Облека, Торби Одговараат Торба, Дише Облека Опфаќа за Патување и Облека за Складирање на Фустани,

DEN 828.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Организирање на Вашиот Плакар : Овие кеси се одлични за чување на костуми, кратки фустани, tuxedos, зимски палта, крзнени палта, носии, униформи, танц рецитал облека, блузи, блузи, здолништа, панталони и панталони.Секоја торба може да се одржи повеќе блузи или облечи кошули за максималната употреба.Употреба во плакари или додека патуваат : Секоја торба целосно ги покрива облека, што ги прави одлични за патување со авион, автобус, автомобил, или воз.Не-плетени материјали помага во заштита облека, но се уште е тенка доволно за кеси за да се рангирани или укината.Транспарентен Прозорец : Секој виси облека торба вклучува транспарентен прозорец кој им овозможува на корисниците да се види содржината во секоја облека торба.Заштеда на време за вашиот дневен распоред или важни датира.Дише : Секоја облека маска е направена од дише не-плетени ткаенини, да ги задржи вашите облека свежи и навремено-слободен при патување или за складирање во плакарот.Тие, исто така, им помогне на штит од, домашно милениче коса, лесна изложеност, влажност, и влага.Лесни, Свитлива : Го заштитниот поклопец со овие кеси понуда помага да се задржи чиста облека и навремено-слободни.Пред патент овозможува лесен пристап до облека и отворањето на врвот на торба овозможува грб закачалка за повеќе компактен складирање.Материјал : Не-плетени fabric Style : Korean Scope на примена : Памук, палто, капут, windbreaker, крзно и други clothes Storage сцена : спална соба за складирање, бања storage Color : не-плетени три-димензионални розова, не-плетени три-димензионални Небото сино, не-плетени три-димензионални сива, не-плетени три-димензионални црна, не-плетени три-димензионални white Specifications : 23*4*35 инч,23*4*43 инч,23*4*51 инч.

Главните својства