.

Солиден Риџ 11502.11 РИЦ Браник, Преден со Решетка Стража, Црна; 87-06 Jeep Wrangler YJ/TJ

Солиден Риџ 11502.11 РИЦ Браник, Преден со Решетка Стража, Црна; 87-06 Jeep Wrangler YJ/TJ

DEN 2340.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Црна Прав Обложени.Може да се користи крик со крик плоча (не се вклучени). 2 D-прстен прилози.Инсталира користејќи фабрика хардвер.Фендер заштита.На РИЦ Предната Решетка Guard е лесно да се инсталира предниот браник систем кој нуди проширена отворање за употреба со крик (крик плоча не е вклучен) или со до четири off-road светла.На РИЦ страна поддржува подигнете на цевка нагоре за да се обезбеди фендер заштита додека не менува страна царинење.Две засилен Д-Прстен прилози овозможи лесно користење на факултативниот Д-прстени.

Главните својства