.

WhaleCreation 9-Топка Коцка Ароматерапијата Свеќа (Шампањ)

WhaleCreation 9-Топка Коцка Ароматерапијата Свеќа (Шампањ)

DEN 2078.40

Износ
Во форма достапна за нарачката

ПРИРОДНИОТ МИРИС : Свеќи со 4 различни бои и мириси направи да се чувствувате протегала и опуштено. 100% СОЈА ВОСОК : Направен од природни соја восок се вклопуваат, долготрајни горење време, чад слободни, biodegradable и еко-пријателски.ОДЛИЧНА ДИЗАЈН : Модерна и уникатна, ова свеќа, исто така може да служи како совршен дом décor.ГОЛЕМИНА на & ТЕЖИНА : 2.36 инчен секоја страна, 5.6 Оз.

Главните својства