.

Athearn ХО SD70ACe EMD Закуп #1209, ATHG89638

Athearn ХО SD70ACe EMD Закуп 1209, ATHG89638

DEN 4727.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени. 87819. ЕЛЕКТРО-МОТИВ ДИЗЕЛ НАЈНОВИТЕ КАРАКТЕРИСТИКИ ЗА СИТЕ SD70 ACes ВО ОВАА ОБЈАВА : напор продолжува да се подобри Athearn Битие модели на клиент барања и повратни информации.Движејќи се напред, на EMD SD70 ACe ќе posess следниве карактеристики : Сите осветлување сега функција нова Led диоди Гума MU црева за издржливост EMD КАРАКТЕРИСТИКИ : Отстранлив антена низа покривот обезбедени w/ магнети Носот планината светлата и ditchlights сега LED Носот вратата без прозорец Изолирани кабината Доцна парапети Сина демонстрантите функција нови патни броеви SD70 ACe И SD70 M-2 СПЕЦИФИЧНИТЕ КАРАКТЕРИСТИКИ : Нови за SD70 ACe и SD70 M-2, LED осветлување Правилно големина оперативни ров светла Snowplow Предните и задните trainline воздух црева со сребро совети Повеќе единица (MU) црева со сребро совети Спојка намали барови Воз линија воздух црева Рамни или конусни предните и задните anticlimbers Безбедност упатуваа на пешачки патеки Носот или монтирани кабина светлата Стандард или изолирани кабината Шофершајбната стакло Затемнети странични прозорци Огледала Детални и насликани кабината внатрешни работи со контрола стојат, екраните, детални екипажот седишта и изборни одделение премин камера Airchime K5 LLA рог со квадратни или "цевка" стил монтажа Голема заграда антена купола Мали GPS антената купола Инверторот кутија со оригинални X-панели, X-панели со retrofitted louvers, фабрика louvers, доцна EMD голема доза или retrofit голема доза Види-преку радијатор фанови Гравирани динамичен кочница решетка и екран со соодветната мрежа детална под Динамичен кочница louver варијации на прототип Чикаго Компресор бренд воздушниот компресор видливи зад види-преку grilles на тркалата на локомотивата Рано или доцна рачната сопирачка домување и тркалото Рано или Доцна Сандер Загради Фабрички инсталирана жица земи песна Киднапирање влошки по прототип Водовод заедно со рамка се соодветни на специфичните железници и нарачката резервоари за Гориво со единечен или двоен гориво спојници HTCR или HTSC.

Главните својства