.

Icona Bay 5x7 Слика Рамки Сет (Црна, 12 Парчиња), Елегантен Современ Стил, Маестро Колекција

Icona Bay 5x7 Слика Рамки Сет (Црна, 12 Парчиња), Елегантен Современ Стил, Маестро Колекција

DEN 2212.80

Износ
Во форма достапна за нарачката

ЕДНОСТАВНА ЕЛЕГАНЦИЈА - На beveled рабови и тенка, сатен калапи им даде на овие рамки е привлечен изглед дали сте ќе за разбраното глам или Scandi концепт.ВИСОКО НИВО на КВАЛИТЕТ - Еко-пријателски PS смола е издржлив и лесен за чистење за да ви даде долготраен уживање.ПРИЛАГОДЛИВ - На easel потпирачот и виси куките нека ви позиција на вашата фотографија во портрет или пејзаж ориентација на маса на врвот или хоризонтално или вертикално во ѕидот.ВКЛУЧУВА - 12 Црна 5 x 7 рамки со отворање кој ја открива 4,5 x 6.5 инчи слика; High-definition стакло за сликата јасност и заштита.КУПИ СО ДОВЕРБА - Icona Bay нуди стотици прекрасен слика рамки; ја Посетите нашата Icona Bay storefront или пребарување Icona Bay Рамки денес !.Една слика вреди илјада зборови и тоа е причината зошто Icona Bay ви обезбедува рамка која одговара на вашата слика и décor.Нашите рамки доаѓаат во низа бои, големини, и стилови.Од класично традиционалните да рационализација на модерна и сé помеѓу, Icona Беј има рамка за вашите потреби.Опкружуваат вашиот дом со најблиски, спомени, настани и пресвртници.Инспирацијата е насекаде околу нас.Тоа може да биде дете се смешка на нејзиниот прв роденден, ливчиња од егзотични цвет од кои совршен одмор, или првиот бакнеж по "сакам".Без оглед на вашата инспирација е, Icona Заливот може да ви помогне да го освојат.Слика не е само еден момент во времето, тоа е емоција која ни носи назад во времето.Тоа чувство на радост, љубов и среќа помага нашите дена посветла и нашите ноќи помирна.

Главните својства