.

IBKEPU Бебе Бебе Момчиња Девојчиња Мокасини Симпатична Новороденче Креветчето Чевли Анти Гумен Ѓон Деца Moccasins Новороденче Оксфорд Мокасини Облечи Чевли

IBKEPU Бебе Бебе Момчиња Девојчиња Мокасини Симпатична Новороденче Креветчето Чевли Анти Гумен Ѓон Деца Moccasins

DEN 239.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Гумен ѓон. [ВИСОКО-КВАЛИТЕТНИ] Ова Бебе Момчиња Девојчиња Оксфорд Мокасини Фустан Чевли изработени од мек, СТП кожа, трајни & безбедни за бебиња одење чевли.совршен за бебе Доенче Лесни чевли. [МЕКА] - " Нашето бебе Момчиња Девојчиња Оксфорд Мокасини Фустан Чевли мала тежина и добро cushioned мека единствена е добро за бебето нозе се чувствуваат земјата природно и раст на здрава. [ЛЕСНО се НОСАТ] - Кука и Јамка го прави Нашето Патики Лесно да се Стави на,полетување и да Останете на Вашите Деца на Нозе. [СОВРШЕН ЗА СЕКОЈА ПРИЛИКА]- Овие деца фустан чевли може да се користи како партија чевли, фото чевли, училиште фустан чевли, чисто формално се носат дури и секојдневна употреба .Овој класичен патики никогаш не излегува на Совршен стил за сите формални и неформални прилики!. [КУПИ СО ДОВЕРБА]- Ако имате било какви прашања во врска со производот, ви се добредојдовте да контактирате со нас, ние ќе ви послужи wholeheartedly.Совршен за вашето бебе години.Овие бебе чевли се вклопуваат за детето дека е учење за да одиме, стои многу, или одење.Вашето бебе ќе биде во можност да истражуваат нивниот свет со удобност и безбедност.

Главните својства