.

hansgrohe Talis E Модерна Лесно се Инсталира Лесно се Чисти 1-Рачка 2 4-инчен Високи Бања Потоне Тапа во Хром, 71734001

hansgrohe Talis E Модерна Лесно се Инсталира Лесно се Чисти 1-Рачка 2 4-инчен Високи Бања Потоне Тапа во Хром,

DEN 4461.60

Износ
Во форма достапна за нарачката

Германски дизајн и инженеринг обезбедува оптимални перформанси за сите на вашата бања тапа потреби.Една дупка славина; исто така, може да биде инсталиран во текот на постојните 3-дупка контра конфигурација (baseplate се продава одделно).Солидна месинг изградба; керамички кертриџ обезбедува долгорочна, течење-без операција.Boltic рачката за заклучување спречува рачка од стануваат се изгубат во текот повтори операцијата за да се обезбеди оптимално долгорочните перформанси.Проток : 1.2 GPM.Pop-up собранието не се вклучени.На Hansgrohe Talis S Ѕид Една Рачка Бања Тапа има големи димензии, софистицирана технологија и интуитивен операција.Го намалува проток за да заштедите вода и енергија.За долготрајни задоволство.Ги комбинира вода со огромна количина на воздух.За мека, поздравниот-слободен вода спреј и богата, полна туш капки.Limescale депозити се едноставно ги избриша далеку од триење прст во текот на флексибилни силикони авиони.Клучни Карактеристики & Иновации Quick Clean : Брзо анти-limescale функција Бришење исклучување остатоци лесно!Варовнички вода, нечистотија, чистење агенти : Чешми и тушеви треба да се издржи многу.Со Quick Clean технологија, остатоци исчезне во еден момент.Како Hansgrohe има опремени својата тапа со мембрани и туш авиони со флексибилни силикони млазници, нечистотија и limescale може да се нанесе директно исклучување лесно.Уште еден плус : Производи кои се limescale-слободна и добро одржувани останат функционални и да трае подолго.Eco Right : Заштедите вода и за заштита на климата Hansgrohe чешми и тушеви опремени со Eco Right технологија бара до 60% помалку вода отколку конвенционалните производи â€" и без било каква загуба на удобност.Потоа можете да ја намали вашата вода и трошоците за енергија и зачувување на вредни ресурси.

Главните својства