.

BAIDATONG Галакси A71 5G Батеријата Случај,5000mAh Резервната Моќност Банка за Samsung a71 5g Полнење Случај Преносни Брзо Полнење Надворешна Батерија Полнач -Црна

BAIDATONG Галакси A71 5G Батеријата Случај,5000mAh Резервната Моќност Банка за Samsung a71 5g Полнење Случај

DEN 287.28

Износ
Во форма достапна за нарачката

На A71 Батеријата Случај 360-Степен Мека Гума All-Inclusive Дизајн Може Подобро Да Ја Заштитите Телефонот Од Гребење И Удари.Лесно да се Инсталира, Брзо Полнење на Вашиот Телефон За Samsung a71 5g Батеријата Случај Тоа Не Влијае на Вашето Слушање Музика Со Жични Слушалки, И Кабелот За Податоци На Мобилен Телефон За Пренос на Податоци.Галакси A71 Батеријата Случај-Led Моќ Индикатор 4 Led Нивото На Батеријата Индикатор Ви Покаже Точно Колку Енергија Имате (25%-50%-75%-100% ).САМО компатибилни со Samsung Galaxy A71 5 G Не За Samsung Галакси A71 5 G/A71 UW И секој друг модел.НЕ ги поддржуваат Автомобил игра и Чи Безжично Полнење.Одлично За Патување И Тешки Употреба На Телефонот,За Одредени Патување Или Продолжен Дена Ова Е Совршен За.Галакси A71 Батеријата Случај 5000m Ah За Samsung a71 5 G Надгради Батеријата Случај 5000mah Батерија Преносни Батеријата е Наполнета Случај Моќ Банка Заштитни Случај Детали за Производот : Проект Тип : Полнење на Батеријата Школка; Компатибилни Модели : Samsung Galaxy A71 5g Капацитет : 5000mah Текст : Dc5v [2.1 Макс] Излез : Dc5v [2.1 Макс] Тежина : Околу 130g Батерија Тип : Литиум-Јонска Полимер Батерија Материјал : Високо Квалитетни Пластични + Силикони Пакетот Вклучува : 1 X 5000mah Полнење Случај 1 X Прирачник 1 X Рака Сад String За Оваа Батерија Случај : Тенок, Лесен И Компактен Дизајн, Лесно Да Се Носат.Поддржува Синхронизација На Податоци Преку Полнење Кабел.Со Голем Капацитет На Полнење Батерии Може Да Обезбеди На Животниот Век На Батеријата Кога Е Потребно.Користење На Индикатор Светлото За Да Знаете Останатите Моќ.Прецизни Cutouts Овозможи Лесен Пристап До Сите Порти, Прекинувачи И Копчиња.За SAMSUNG a71 Полнење случај е Многу Goodm, Одлична За Патување И Тешки Употреба На Телефонот,За Одредени Патување Или Продолжен Дена Ова Е Совршен За.

Главните својства