.

DISAGU 6x Ултра Јасно Екран Заштитник за Sony PSP-E1000

DISAGU 6x Ултра Јасно Екран Заштитник за Sony PSP-E1000

DEN 142.80

Износ
Во форма достапна за нарачката

Докажано милиони пати во пракса : 100% заштита од несакани гребнатини на вашите уреди екран.Чист екран, планината екран заштитник, подготвени."Најочигледен филм во моментов на пазарот."Оригиналниот Ултра Јасно материјал (бренд-име квалитет)Идеален за висока резолуција screens Cut за совршено се вклопуваат на нашите филмови за вашиот model No влошување на светлината, контрастот и colors Easy апликација без течност (вода)Монтирани на уредот, тоа е практично invisible An лесно и остатоци-бесплатно отстранување на филмот е можно во секое време.DISAGU екран заштитници се произведени со потребните облини и намалување на испис.DISAGU екран заштитници се дизајнирани врз основа на оригиналната уреди, произведени на прецизност машини и редовно квалитет-тестирано на оригиналниот уреди.Нашите екран штитници за заштита на целиот екран, а не само дел има на.

Главните својства