.

JIJIAO Поправка на матична Плоча Замена на Делови Flex Кабел за Xiaomi Mi Max Делови

JIJIAO Поправка на матична Плоча Замена на Делови Flex Кабел за Xiaomi Mi Max Делови

DEN 1790.40

Износ
Во форма достапна за нарачката

Голем дел во акции, ние испрати пакетот во текот на 24 работни часа.Тестирани пред превозот и 100% работи добро.Одличен за по-продажба на услуги.Тоа е совршено компатибилни со.Плоча Flex Кабел за Xiaomi Mi Max.Pls обезбеди доказ за слика или видео ако производот има проблеми по добивањето на pakcage во рок од 14 дена.1. Висок квалитет на матичната плоча flex кабел за Xiaomi Redmi Белешката 2.2. Замени скршен или неупотребливи објект со нова.3. Секој објект има се проверуваат и во добра состојба пред превозот.4. Професионалната инсталација е препорачливо.Ние нема да бидат одговорни за каква било штета на вашиот мобилен телефон/мобилен телефон кој ќе може да предизвика за време на менување на замена на делови.Предмети се испраќаат во рок од 3 дена(освен за викенди и празници) и се испраќаат од Кина.

Главните својства