.

Дрвени Предиво Сад со Дупки за Држачот 6.3×3ружино дрво рачно изработени Занаетчиски Плетење Сад за Складирање Плетење и Crocheting Додатоци Комплет Организатор, Соврше?

Дрвени Предиво Сад со Дупки за Држачот 6.3×3ружино дрво рачно изработени Занаетчиски Плетење Сад за Складирање

DEN 263.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

Поголем капацитет, лесен за употреба.КВАЛИТЕТ на УСЛУГА -Ние ќе ги провери производи, еден по еден пред превозот да се осигура дека ќе го добиете добар сад.На чинии, исто така, има две дупки кои се совршени за зачувување на вашите игли за плетење.Го задржува предиво топката во една,ставете предиво да се движат слободно, без snagging и не возен исклучите вашиот круг или надвор од вашата плетење кошница.ГОЛЕМА ГОЛЕМИНА И ПРАКТИЧНОСТА-Предиво складирање организатор големина : 6.Исто така погоден за давање на пријатели кои сакаат да се направи предиво занает,особено за почетници.Лесен материјал.Издржливи и мазна предиво чинии,внатре и надвор од сад е мазна,Без груби рабови,нема да го оштети вашиот yarn Our чаши функција завиткан слот што ја доловува предиво како ќе сплетам, овозможувајќи предиво да биде постојано фед преку вртат додека спречување tangles The чинии, исто така, има две дупки кои се совршени за зачувување на вашите плетење needleslarge големина : 6.Нашите чаши функција завиткан слот што ја доловува предиво како ќе сплетам, овозможувајќи предиво да биде постојано фед преку вртат додека спречување tangles.На ретро дизајн може да се користи како Денот на Вљубените подарок за вашиот љубовник, или на вашата мајка или баба на денот на Благодарноста, Божиќ и Денот на Мајката.СТОП ПРЕДИВО ОД ТРКАЛАЊЕ-Тоа е совршен за предиво топки, каде што ќе имаат скривам на рецидив предиво за употреба нагоре.може да се земе било каде сакате и да ја заврши својата голема ткаење на проектот.Силна и мазна предиво чинии,внатре и надвор од сад е мазна,Без груби рабови,нема да го оштети вашиот предиво.Во случај на било скршено проблем се случува,може да се врати и се враќа без причина.Имате никаков ризик да се обиде(Забелешка : Бидејќи тоа е направено со рака, Ако во внатрешноста на садот сте примиле е груба,тоа е нормално и дека тоа нема да се оштети предиво).Издржливи и мазна предиво чинии,внатре и надвор од сад е мазна,Без груби рабови,нема да го оштети вашиот предиво.3 инчи x 3inch совршен и лесни е лесно да се носат,Можете да уживате во забавата на плетење во секое време, насекаде.НАЈДОБАР ПОДАРОК-Дали како денот на Вљубените Подарок за вашиот значајни други,или како Роденденски Подарок за мајка или баба во вашиот живот,оваа премија,исклучителна поврзана боул е одлична идеја.Вие не мора да се грижите за вашите деца или домашни миленици случајно тропа на вашата предиво сад завршена.ЛЕСЕН И ТРАЈНИ ПРЕДИВО СКЛАДИРАЊЕ-Секоја убава производ е направен од нераскинливо ружино дрво со готови занает,покриени со слој на безбедност заврши.3 инчи x 3inch совршен и лесни е лесно да се носат,Можете да уживате во забавата на плетење во секое време, насекаде.

Главните својства