.

Хамбургер Неонски Знак, Бургер Неонски Знак за Нова Година Бизнис, Големина 15.4x15.4 во, Отворете Бургер Неонски Знаци за Дома Барови Ресторан, Продавница Ѕид Оркестар

Хамбургер Неонски Знак, Бургер Неонски Знак за Нова Година Бизнис, Големина 15.4x15.4 во, Отворете Бургер Неонски

DEN 1919.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

【Го подобри Вашиот Бизнис】оригиналниот хамбург неонски светлина, може да се направи очите на луѓето сјај, Нека клиенти се сеќавам на вашиот бизнис, со големи димензии 15.Се надеваме дека ова Е еден мал детал кој може да биде призната од страна на вас.На кристал линија е 1 M долго, материјалот е издржлив, withstands силна гравитација, е транспарентна и нема трага, и нема да влијае на вашата позадина;Постојат 4 навртки вкупно.Нашите неонски знак производство технологијата е напредната.Ова пиво знаци е совршен подарок за вашето семејство, пријатели, бизнис.Dimmer switch, должината на жицата е 1 M, средината копчето контроли ON/OFF, НАГОРЕ и НАДОЛУ стрелка копчиња прилагодете ја јасноста (10-100% ), можете да ја прилагодите осветленоста сакате според вашите желби.Во споредба со традиционалните стакло неонски светла, тоа е лесен во тежина, не кревка и не болат рацете;. 12 V адаптер, се прилагодат на напон спецификации на многу земји низ светот, на жица е 2 M долго, погоден за вас да се користи насекаде во затворен простор.Усвојување на висок квалитет со силиконска неонски светлина ленти со униформа светлина емисија и светли бои.Тоа може да бидат обесени во продавница прозорец или против ѕид. 【Уникатен Дизајн】 Овој отворен неонски знак со уникатен дизајн huyger форма употреба LED неонски лента, буквата хамбургер со 3 D уметност е осветлен од околните неонски светла, Заличи вашиот свет со ова незаборавно неонски знак, може да се направи вашиот ѕид светло и да покажете windows уметнички.Ако сакате да се откажам неонски знак на ѕидот, може да се користат завртки за да се поправи на ѕид.4inches бургер создава забава и жива амбиент на вашиот бар, продавница, носи живописни светла слика за вашиот бизнис и ја прави вашата продавница повеќе атрактивни.Додадете посебна атмосфера за роденден, предлози, вечера партии, Барови, кујна, ресторан, кафуле, ресторан, кафуле, паб, windows, гаража ѕид продавница. 【Широка Примена】 Оваа неонски светла hurger совршен декор за човекот, пештера, ѕид уметност, насловна лента, продавници бизнис.

Главните својства