.

Дрвото Гнездо Елка Складирање Торба 7.5 ft Божиќ Дрво Кутија за Божиќ Вештачки Расклопуваат Дрвја Празник Екстра Големи Тешки Складирање Кеси Сад со Цврсти Рачки Вод

Дрвото Гнездо Елка Складирање Торба 7.5 ft Божиќ Дрво Кутија за Божиќ Вештачки Расклопуваат Дрвја Празник Екстра

DEN 791.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

【Заштита】голем облик на елка складирање торба во комбинација со заштитна се справува ќе се осигура вашата елка и други украси да се чуваат безбедно.Димензии : 48" L X 15" W X 20" H, се доволно големи за да се одржи на 9 нога расклопуваат вештачка елка (ЗАБЕЛЕШКА : НЕ ВКЛУЧУВАЈЌИ РАМКА). 【Квалитетни Материјали】тркалање елка складирање торба е направен од одржливи силна оксфорд ткаенина, од водоотпорен материјал го штити дрвото од оштетување, прашина, влага и штетници и ќе трае со години. 【Современ Дизајн】Продавница вашиот Божиќ оркестарот додатоци во стил со овој Современ дизајн складирање торба!. 【Спаси Соба】ги Чувате вашите вештачка елка и празник украси по сезона во една корисна Елка Складирање торба.Можете да ги зачувувате торба исправени, како и хоризонтално.Спасете се од расправаме и да ги чува сите на едно погодно место. 【Одлична Услуга】 Како и секогаш Дрво Гнездо ќе биде на располагање за било какви прашања, забелешки или предлози.Уживајте во вашиот Божиќ!.

Главните својства