.

Swann НЕ ја КОРИСТИТЕ Оваа ASIN SWNVK-1676810, SWNVK-1676810-US

Swann НЕ ја КОРИСТИТЕ Оваа ASIN SWNVK-1676810, SWNVK-1676810-US

DEN 23999.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

Сигурен Жичана Конекција - Заштита на вашите најблиски & сопственост со овој мулти-камера, жичен надзор систем со сè што треба да направите-што-си или мора професионално да се инсталира.Види Сè во Upscaled 4 K HD -Видете што се случува со дигитално enhanced upscaling технологија која обезбедува 4 K резолуција & zoom - за да не се пропушти нешто.Постави & Заборавајте со Бесплатно Снимање - Уживајте во локалната снимањето на масовен 2 TB хард диск без такси века, продавница месеци на снимки пред да почне заштеда над постарите снимки.Заштита 24/7 - Знаете што се случува во секој час, со моќни ноќ визија до 130ft/40m во целосна темнина.Додадете 6 повеќе камери за целосна 16 канал за следење.Не се достапни за купување.

Главните својства