.

ZQDMBH Облека Опфаќа Виси Одговараат Торба (Сет од 3) Не-Плетени Ткаенини Перат за Облека, Торби за Складирање се Згусне Облека Складирање Кеси за Mink, Крзно и Надолу Јак?

ZQDMBH Облека Опфаќа Виси Одговараат Торба (Сет од 3) Не-Плетени Ткаенини Перат за Облека, Торби за Складирање

DEN 511.20

Износ
Во форма достапна за нарачката

Ако имате било каков проблем во врска со нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ја задржува прашината исклучите вашиот гардероба додека правејќи го тоа лесно за вас да се види што се зачувани облека без rummaging.Со користење на оваа прашина маска може да им помогне на слободен простор на некои, така што вашиот мал плакарот може да биде уреден и уредно, и тоа може да биде укината рамни и лесно за чување кога не е во употреба.Облека прашина маска е погоден за повеќе костуми, кошули, палта, џемпери, јакни, или сезонски облека.Нашата облека, чанти се направени од прилагоди не-плетени ткаенини, кои се силни и отпорни на стареење, и се дише, водоотпорен, влага доказ и прашина-доказ.Тоа не ќе се стави на било каков притисок на облека и да предизвика брчки.Згора на тоа, тоа е идеален избор за чување и одржување на облеката чиста и прашина-доказ.Овие облека, торби не се зема премногу плакарот простор.Спецификации : Производ namehanging облека торба, облека складирање кеси, одговараат кеси, garmet bag Product material Customized не-плетени fabrics Multiple sizes We обезбеди 3 различни големини, S-90×60×10cm, М-110×60×10cm, L-130×60×10cm (1inch=2.54 см).Се препорачува облека торба големина е 10cm подолго од облека големина.Производ advantages1. Дебела прилагодени на не-ткаенини, дише, отпорни на aging2. 10cm проширува дизајн, се зголеми просторот, повеќе парчиња storage3. На врвот закачалка дупка се преклопуваат design4. Кориснички метал патентите, многу издржливи и smoother5. Зголемување на транспарентен прозорец, и да бараат за облека во glance6. Повтори чистење без деформација, не aging Suitable placessuitable за употреба во плакари, cloakrooms, патување складирање, облека изложбените салони, облека продавници, хемиско чистење, булчински продавници, итн.Производ листа облека торба × 3, со исклучок на hangers Please забелешка : 1.Производ големина е слична, со 1-2cm грешка, во зависност од фактичката големина.2.Производот се зема во вид, бидејќи на светлината, агол, различни екранот и други боја причини, ве молиме да се разбере.

Главните својства