.

Супер Конзола X Кралот Конзола за игри со 50.000 Игри,S922X,EmuELEC 4.3/Андроид 9.0/CoreELEC 3 Системи во 1,4 К UHD Излез,Компатибилен со PS1/PSP/DC, Dual Band WiFi, Глас Далечински Управувач,2 Gamepads(1

Супер Конзола X Кралот Конзола за игри со 50.000 Игри,S922X,EmuELEC 4.3/Андроид 9.0/CoreELEC 3 Системи во 1,4

DEN 6719.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

【3 Системи во 1】Супер Конзола X Кралот е Опремен со Android ТВ 9.0, Emu ELEC 4.3 и Core ELEC системи што го прави многу лесен за вас за да се префрлате меѓу гледање ТЕЛЕВИЗИЈА,играње игри и сурфање на интернет,обезбедување на подобар и посреќен забава искуство за вас и вашето семејство. 【Богат Класичен Игри】Супер Конзола X Кралот е пре-инсталиран 50000 + класичен видео-игри, тоа може да се кандидира повеќето поддржувачи и игри без проблеми.вклучувајќи и големи игри.Таа, исто така поддржува додадете игри со себе. 【Upgrated S922 X Чип】Супер Конзола X Царот Доаѓа со најновата S922 X чип,најмоќните ПРОЦЕСОРОТ некогаш,кој ви дава ултра-брзо трчање брзина и непречено обработка на слика перформанси. 【2.4 G 5 G Двојна Бенд Wifi】Супер Конзола X Кралот поддржува 2.4 G 5 G Wi Fi и Gigabit Ethernet која обезбеди посилна Wi Fi сигналот за побрз трансфер на брзина, поголема брзина и подобри перформанси со lowerlatency. 【Андроид 9 +4 K UHD Екранот】Опремени со оригинални Андроид ТВ 9, Супер Конзола X Кралот го прави возможно за да можете да инсталирате апликации како You Tube, Google Play, Netflix, HBO, Plex, и др.Постојат 2 SD картички во пакет.една од нив е 64 GB/128 GB/256 GB SD картичка со ИГРАТА систем кој е вметната во играта конзола.другиот е 8 GB SD картичка со Core ELEC систем,ве молиме љубезно ве молиме да ја проверите.Супер Конзола X Кралот Ретро Видео Конзола За Игри.Тоа ќе биде најдобрата Божиќ подарок за себе, бидејќи десетици илјади ретро игри ќе ви донесе да се вратам на вашето детство !.Тоа, исто така, ќе биде најдобро Божиќ подарок за пријатели, деца, родители, бидејќи тоа ќе ви овозможи споделување вашите среќно детство со нив !.Ве Молиме Имајте На Ум : .Постојат 2 SD картички во packageone е 64 GB/128 GB/256 GB SD картичка со ИГРАТА систем кој е вметната во играта consolethe другиот е 8 GB SD картичка со Core ELEC систем,ве молиме љубезно ве молиме да ја проверите.

Главните својства