.

Schlage Комерцијални ND10OME626 ND Серија Одделение 1 Цилиндрични Заклучување, Премин Функција, Омега Лост Дизајн, Сатен Хром Финиш

Schlage Комерцијални ND10OME626 ND Серија Одделение 1 Цилиндрични Заклучување, Премин Функција, Омега Лост Дизајн,

DEN 6764.64

Износ
Во форма достапна за нарачката

УЛ Наведени за 3 час оган вратата.Вратата опсег 1-5/8" - 2-1/8" за сите функции, освен ND85; 1 3/4 "- 2" за ND85. 1/2" Фрли.Се тестирани на најмалку 3 пати 1,000,000-циклус ANSI Одделение 1 барање.Премиум издржливост и изведба во заклучите кој е лесно да ги сервисира и одржува.На ND-Серија одамна е еден од Schrage е најдобро продаван механички брави за добра причина - тоа е тешко, издржлив, Одделение 1 номинална и се вклопува во широк спектар на апликации.Сега сме направиле нашите доверливи ND-Серија заклучување дури и подобро од што го прави полесно да се инсталира.Додадовме овие додатоци, бидејќи ние знаеме дека заклучување инсталиран правилно првиот пат кога ќе трае подолго и да се претстават подобро.Резултат : поголема мир на ум дека секоја врата е безбедна и заштитена со заклучување изграден за да трае.

Главните својства