.

Kipp 06271-4125XCO Сиво Леано Железо/Челик Handwheel со се Врти Машината се Справи, Инчен, 125 mm Дијаметар, 0.375 го Понесе Големина

Kipp 06271-4125XCO Сиво Леано Железо/Челик Handwheel со се Врти Машината се Справи, Инчен, 125 mm Дијаметар,

DEN 1364.16

Износ
Во форма достапна за нарачката

Handwheel во сиво леано железо, машина се справи во челик.Тркало на rim се сврте и полиран финиш.DIN 950. Машина се справи во челик.Сигурен партнер да индустрија за над 100 години, Kipp е Иноватор на Оригиналниот Прилагодлива Рачка.Произведени во Германија, Kipp leverages вертикална интеграција, дизајн моќ, и индустрија знаења за максимално задоволство на клиентите.

Главните својства