.

Гроздобер Кактус Телефон Картичка во Држачот, Стап-на ID Кредитна Картичка Паричникот Телефон Случај Торбичка Ракав Џеб за iPhone, Android и Сите паметни телефони

Гроздобер Кактус Телефон Картичка во Држачот, Стап-на ID Кредитна Картичка Паричникот Телефон Случај Торбичка

DEN 263.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

Држачот за Назад на Телефонот,3 M самолепливи телефон Картичка налепница се вклопуваат до 2 картички удобно, Заменете го вашиот паричник со телефонот џеб како на пример : лична карта, кредитни картички, возачка дозвола, бизнис картички, членската картичка, осигурување картичка, картичка за попуст, визит-карта, "frequent flyer" картичка, итн.Answer : ___________________________ NOTE : Не се погодни за нерамна или силикони и Стаклени површини.како што е i Phone,Галакси,Галакси Забелешка,Nexus,HTC серија,i Pod Touch , i Pad и повеќе.Повеќе се Повеќе се Користи Од Вашите Очекувања-Не се користи само како телефон за држачот, овие лепило џебови, исто така може да се користи како тајна џеб во лична шкафче, ракавица кутија организаторот за паркинг картички или готовина, далечински контрола на носителот на задната страна на ТВ или дури и како скриена преграда за вашата спортска торба.Тенок, разновиден и majorly погодно нуди повеќе флексибилност од една пари клипот или повеќето дебели паричници.Ги зачувува на вашиот телефон убавина со тенок и мек чувство.Тоа може безбедно чување на картички, пари, клучеви, и други мали нешта.Пакет Include1 X Adhensive Карта Носителот (држачот на само,телефон,парични средства и картичка не се вклучени).Ултра Тенок-тоа е толку тенок и компактен дека нема да додадете дел или да направи вашиот телефон потешко да се носат дури и кога е во преден џеб, чанта или чанти.Универзална Compatibilety - Поддршка на сите паметни телефони кои имаат рамен грб, поставете стандардна големина се бизнис картички, лични карти и кредитни картички.

Главните својства