.

Спартанско Clothesline Свежи Ткаенина Омекнувач #6-5 Gal

Спартанско Clothesline Свежи Ткаенина Омекнувач 6-5 Gal

DEN 1058.40

Износ
Во форма достапна за нарачката

Clothesline Свежи Перење Грижа.ТЕЛ : 5.0-6.0. Го намалува ригидност на ткаенини што се намалува влакна штета и може да се продолжи ткаенина живот, како и помош во процесот на пеглање со намалување на брчките.Содржи анти-статички агенти кои помагаат да се спречи статички набој start-up дозволувајќи им ги изми ткаенини да имаат мазна, меки се чувствува во право, надвор од фен.Спартанско Clothesline Свежи Ткаенина Омекнувач #6 - 5 Gal #7006-5 течност ткаенина омекнувач дизајниран да омекне и да ги елиминираат статични се држат од laundered ткаенини.Исто така, остава laundered ткаенини мирис чист и свеж.Го намалува ригидност на ткаенини што се намалува влакна штета и може да се продолжи ткаенина живот, како и помош во процесот на пеглање со намалување на брчките.Содржи анти-статички агенти кои помагаат да се спречи статички набој start-up дозволувајќи им ги изми ткаенини да имаат мазна, меки се чувствува во право, надвор од фен.

Главните својства