.

Yankees легенди потпишан шапка 11 авто Рон Guidry Richardson Тони Kubek CBM ГРБ - Autographed Капи

Yankees легенди потпишан шапка 11 авто Рон Guidry Richardson Тони Kubek CBM ГРБ - Autographed Капи

DEN 6846.96

Износ
Во форма достапна за нарачката

Категорија; Autographed Капи.Yankees легенди потпишан шапка 11 авто Рон Guidry Боби Richardson Skowron CBM ГРБ, Ако еден производ е непотпишана или не игра-се користи, холограм нема да бидат вклучени Рон Guidry сувенири.New York Yankees сувенири.

Главните својства