.

JIJIAO Поправка и Замена на Делови Слушалка Џек Flex Кабел за Microsoft Lumia 950 Делови

JIJIAO Поправка и Замена на Делови Слушалка Џек Flex Кабел за Microsoft Lumia 950 Делови

DEN 468.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Голем дел во акции, ние испрати пакетот во текот на 24 работни часа.Тестирани пред превозот и 100% работи добро.Одличен за по-продажба на услуги.Тоа е совршено компатибилни со.Слушалка Џек Flex Кабел за Microsoft Lumia 950. Pls обезбеди доказ за слика или видео ако производот има проблеми по добивањето на pakcage во рок од 14 дена.1. Висок квалитет на слушалка џек flex кабел замена за Microsoft Lumia 9502. Замени скршен или нефункционален објект со нов one3. Секој објект има се проверуваат и во добра состојба пред shipping4. Професионалната инсталација е препорачливо.Ние нема да бидат одговорни за каква било штета на вашиот мобилен телефон/мобилен телефон кој ќе може да предизвика за време на менување на замена parts Items се испраќаат во рок од 3 дена(освен за викенди и празници) и се испраќаат од Кина.

Главните својства