.

Moen BH3808CH Genta Pivoting Тоалетна Хартија Носителот, Chrome со Moen BH3803CH Genta Една Бања Облека Кука, Хром

Moen BH3808CH Genta Pivoting Тоалетна Хартија Носителот, Chrome со Moen BH3803CH Genta Една Бања Облека Кука,

DEN 529.68

Износ
Во форма достапна за нарачката

МИР-НА-УМ : Дизајнирани за кавга-бесплатно инсталација.КООРДИНИРАЊЕ КОЛЕКЦИЈА : Координира со други додатоци во Genta Колекција.Prepping за семејни вечери.Тоа е вашиот светилиште, приватно место за вас да се развивам од вашиот ден или повторно да се поттикнуваат сами да почнат одново.За наводнување на растенијата.И со значајни иновации како зголеми спреј власт со Сила се Зголеми или hands-free погодност со Motion Sense, ќе ви се допаднат како Moen производи донесе не само бескрајни стил можности, но исто така и во побарувачката на функционалност.Започнете со креирање на вашиот нов личен туш простор со изборот Moen тела кои ви даде модерен стил, и иновации.Таа треба да дојде како изненадување дека ќе трошат повеќе активни време во кујната од која било друга просторија во домот.Од мали, интимни прав соби голем, луксузен господар бањи, мали промени во вашата бања може да направи голема разлика во освежување на еден од најпрометните соби во куќата.

Главните својства