.

Должина и ширина Удар Игла Везови Почетник Комплет, Вклучуваат Настава, Удар со Игла Ткаенина со Шема, Предиво, Везови Карики за Килим-Удар & Малку Игла (Цвет)

Должина и ширина Удар Игла Везови Почетник Комплет, Вклучуваат Настава, Удар со Игла Ткаенина со Шема, Предиво,

DEN 383.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

Богата Конфигурација : ќе добиете 1 парче везови пенкало, 1 сет удар игла везови стартер колекции.Секој комплет вклучува везени ткаенина, конец пак, везови обрачот, U-облик режа, удар со игла, игла за шиење, готовиот модел, и инструкции.Комплетна и богата комбинација го прави лесно да се работи, и одговара за везови почеток.Дополнителни пластични застане е вклучена за прикажување на готовиот производ на масата.Пред дизајнирана Шема : Направен од премиум памучна крпа, мека текстура и богати бои донесе прекрасен удар игла занает искуство.Постои пред-дизајнирана шема на платно, и ние исто така, обезбеди на готовиот модел.Овие ќе обезбеди голема помош за почетниците.Доволно Предиво да Заврши Работа : Во удар за полнење, ние бидете сигурни дека не се доволно предиво за секого, па дури и ако направите некои грешки во плетење на процесот, можете да направите за нив, така што ќе можат да уживаат во пријатен везови време.Дома Декорација : Креирање шарени уметнички дела е забавна и забава.Ова е совршена активност за патување и можете да го земете со вас било каде.Кога ќе биде завршен, тоа може да се користи како декоративна слика за дневна соба, спална соба, и студија соба.Тоа е исто така значаен подарок за семејство, пријатели, деца и двојки.Тоа носи малку боја на нивниот живот. 100% Задоволство Гаранција : Ако не сте задоволни со производот или имате било какви прашања во врска со инсталација, ве молиме контактирајте ме преку е-маил.Тоа е нашата обврска да се реши проблемот добро.Ве молиме да ни даде шанса да се реши проблемот без разлика на тоа што ситуацијата.

Главните својства