.

OKLILI 5SET CF288-60016 CF288-60015 CF288-60021 A8P79-65001 ADF Feed Пикап Ролери Поделба Подлога Компатибилен со HP Pro 400 M401 M425 M525 M521 M476 M570 M521 M425DN M425DW M476NW M521DN M521DW M570

OKLILI 5SET CF288-60016 CF288-60015 CF288-60021 A8P79-65001 ADF Feed Пикап Ролери Поделба Подлога Компатибилен

DEN 863.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

Име на производ : ADF Feed Пикап Ролери Поделба Подлога за Полнење.Компатибилен со за HP Pro 400 M401 M425 M525 M521 M476 M570 M521 M425 DN M425 DW M476 NW M521 DN M521 DW M570 DN M570 DW.ОЕМ код / Дел NO : CF288-60016 CF288-60015 CF288-60021 A8 P79-65001. Состојба : Компатибилни НОВИ(5 SET).Пакување : Неутрален пакување.Име на производ : ADF Feed Пикап Ролери Поделба Подлога Kit Compatible со HP Pro 400 M401 M425 M525 M521 M476 M570 M521 M425 DN M425 DW M476 NW M521 DN M521 DW M570 DN M570 DWOEM код / Дел NO : CF288-60016 CF288-60015 CF288-60021 A8 P79-65001 Condition : Компатибилни NEWQTY : 5 SET.

Главните својства