.

LN ЉУБОВ ГНЕЗДО веб Камера 1080P HD Компјутер, Камера Стриминг Веб Камера Мала Камера Широк Приказ Агол USB веб-Камера со Микрофон за PC, Mac Лаптоп, Десктоп Видео Повик (Црна

LN ЉУБОВ ГНЕЗДО веб Камера 1080P HD Компјутер, Камера Стриминг Веб Камера Мала Камера Широк Приказ Агол USB

DEN 311.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

1080 P FULL HD КАМЕРА : Нашата 1080 P камера снабдување Јасни Кристално Јасна Слика и Видео.Веб камера фотографира вашите клипови во вистинска 1080 P слава, и 30 рамки во секунда, па дури и на повеќето детални шминка вежби изгледаат јасни и јасно.СТЕРЕО МИКРОФОН : Ние, чувствувате стерео аудио, која овозможува јасно andebcam изградена-во намалување на бучава microphon природен звук, ги собереш вашиот глас на околу 6-9ft растојание, дури и во бучна средина.ПРИРАЧНИКОТ се ФОКУСИРА на ДИЗАЈН на : Фиксен фокус компјутер камерата прави висока дефиниција видео во широк агол, Одлична за webinars, видео конференции, live streaming итн.Обезбедуваат одличен квалитет на видео стриминг на социјални игри и социјалните медиуми како што се You Tube, Facebook, Грч, Skype.ЛЕСЕН за инсталација 2.Ве молиме да се поврзете камерата на USB порта на задната страна на компјутерот.За Mac : 1.Ве молиме да го рестартирате вашиот компјутер, и повторно приклучување на камерата, или да се поврзете камерата на друг USB интерфејс; 2.Ве молиме да го ресетирате PRAM да се вчита на возачот на USB Живеат на Камера, или надградба на Mac OS систем.

Главните својства