.

1993-94 Fleer Ултра Серија 1 Мајкл Џордан Внесува Кошарка Кутија - Кошарка Восок Пакети

1993-94 Fleer Ултра Серија 1 Мајкл Џордан Внесува Кошарка Кутија - Кошарка Восок Пакети

DEN 871.20

Износ
Во форма достапна за нарачката

Категорија; Кошарка Восок Пакети. 1993-94 Fleer Ултра Серија 1 Мајкл Џордан Внесува Кошарка Кутија, Ако еден производ е непотпишана или не игра-се користи, холограм нема да бидат вклучени Мајкл Џордан сувенири.Чикаго Булс сувенири.

Главните својства