.

ZHANGM Јасно Водоотпорен Dustproof Zip Облека Железнички Покрие Облека Рек Покрие Заштитник Торба Виси Облека Одговараат Палто на Чување (Големина : S)

ZHANGM Јасно Водоотпорен Dustproof Zip Облека Железнички Покрие Облека Рек Покрие Заштитник Торба Виси Облека

DEN 1486.32

Износ
Во форма достапна за нарачката

[Висок Квалитет на Ткаенина] : Дише и лесни ткаенини облека, кеси може да се задржи вашата облека далеку од прашина и чуден мирис.Еколошки не-плетени ткаенини нема да им наштети на животната средина.По долго чување,облеката ќе останат свежи како порано.Направен од висок квалитет на PEVA материјал,може да се рециклира,перат,дебела и дише,да ги задржи вашите облека свеж и чист.Целосна патент може да и заштита на вашата облека од прашина,животински влакна и вода,да ги задржи вашиот плакар добро организиран.Одлична заштита од влага и остарел,никогаш не се грижите за облека оштетени со постојан дожд.Транспарентен дизајн,лесно и брзо да се најде она што го сакате.Опис : 100% сосема нов,висока quality Features : Направен од висок квалитет на PEVA материјал,може да се рециклира,перат,дебела и дише,да ги задржи вашите облека свеж и чист.Целосна патент може да и заштита на вашата облека од прашина,животински влакна и вода,да ги задржи вашиот плакар добро организиран.Одлична заштита од влага и остарел,никогаш не се грижите за облека оштетени со постојан дожд.Транспарентен дизајн,лесно и брзо да се најде она што го сакате.Не постои рамка во торба што го прави лесно да се свитка и носат.4 големини се исполнат различни потреби.Идеална должина за костуми,кошули,долг фустан,џемпери,јакни,блузи,спортски палта,долго зимско палто и сл,заштедува простор,држи вашиот плакар чисти.Облека Покрива само,други додатоци демо на сликата не е вклучена.Спецификации : Предмет Тип : Облека Cover Patterns : S/M/L/XLMaterial : PEVASize : approx.S : 90x50x150cm/35.43x19.69x59.06in,M : 120x50x150cm/47.24x19.69x59.06in,L : 150x50x150cm/59.06x19.69x59.06in,XL : 180x50x150cm/70.87x19.69x59.06in Quantity : 1 Pc Note : Нема мало пакет.Ве молиме овозможи 0-1cm грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.Поради разликата помеѓу различни монитори,сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Пакетот Вклучува : 1 x Облека Cover Product Име : одговара на cover Pattern Тип : Solid Model Број : X7 AB5 AC702571-SMaterial : Полиестер/Cotton Style : Јапонија Стил.

Главните својства