.

MOYYO Животинско Симпатична Raccoon Јога Мат Печатени Велур Природна Гума Тенка Жешка Јога Мат Не се Лизга Пот Фитнес Мат 71x26 Инчен Преносни Патување Јога Мат за Јога Пил?

MOYYO Животинско Симпатична Raccoon Јога Мат Печатени Велур Природна Гума Тенка Жешка Јога Мат Не се Лизга Пот

DEN 1319.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

Велур карактеристики одлична пропадна отпор и влага апсорпција.❤ЕКО ПРИЈАТЕЛСКИ УВОЗ МАТЕРИЈАЛ - Нашите патување јога мат е направен од увоз природна гума и велур.2 инчен/34 x 22 x 3cm.Pls не се изложени на сонце за подолг период на време.Тежина : 2.Можете исто така да изберете да го користите машина за миење.Можете да ја користите тастатурата за да имате светлина пракса, медитирајте, жешка јога, пилатес или кат вежби.Дури и по чистењето, на боја исто така е око-фаќање, само како нова, никогаш нема да згаснат. √ Против пролизгување површина : велур карактеристики одлична пропадна отпор и влага апсорпција.СПЕЦИФИКАЦИЈА : Материјал : Природна гума и велур Дизајн : Единствени моден ПРИЛАГОДУВАЊЕ дизајн Големина : 71 x 26inch/180 x 66cm Укината големина : 13.Укината големина : 13.На дното е Природната гума, не се лизга текстура спречува мат од лизгање низ подот, и обезбедува доволно cushionong треба.И вие не мора да се грижите за исчезнува предизвикана од премногу пот, такво нешто никогаш нема да се случи. √ Шарени шема дизајн : нашата продавница има различни стилови на моделот дизајн, можете да направите пребарување за "јога матс" во нашата продавница, и еден од нив му припаѓа на вас.Грижа Инструкции : на самото Место се чистат со влажна крпа со ладна вода и благ dour врати etergent, Сува станот.Дебелина : 1mm.Тоа го спречува пот од впива во и предизвикува мирис.07 Ibs Пакет : 1 x јога мат& 1 x јога складирање торба Зошто одберете нашата јога мат? √ Здрав материјал : направен од увоз природна гума и велур.Тоа е комбинација на мат плус крпа.Професионални јога мат, можете да го користите за лесна вежба, медитирајте, жешка јога, Пилатес или кат вежба. ❤Грижа Инструкции : на самото Место се чистат со влажна крпа со ладна вода и благ dour врати etergent, Сува станот. ❤НАПРЕДНА ТЕХНОЛОГИЈА на ПЕЧАТЕЊЕ - Нашите јога мат користи напредна технологија на печатење, ги прави овие душеци шарени и око-фаќање, која додадете повеќе мотивација и ентузијазам за да вашата јога вежби.07 Раздразнените Синдром На Дебелото Црево.Толку повеќе ќе ви потење на рацете и нозете.Може лесно да се чисти со машина. √ Совршен подарок : нашата јога мат е првиот избор за исклучителна подароци.И доаѓа со јога складирање торба, може да се земе тоа во теретана, јога сала или на плажа парк.2 инчен/34 x 22 x 3cm Дебелина : 1mm Тежина : 2. ❤ЛЕСНО ДА се НОСАТ - Нашата тенка јога мат може лесно да се огради нагоре, што го прави идеален за патување јога мат.Совршен за жешка јога, пилатес, која се протега и фитнес вежби. √ Најдобра услуга : ние секогаш се трудиме да обезбеди висок квалитет на објектот и најдобра услуга за нашите клиенти.Нашите виткање јога мат е анти-солза и лесно да се чисти.

Главните својства