.

Били Вилијамс Чикаго Младенчиња Autographed Нова Ера Капа - Autographed Капи

Били Вилијамс Чикаго Младенчиња Autographed Нова Ера Капа - Autographed Капи

DEN 2519.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

Доаѓа со Сертификат за Автентичност од главната Бејзбол Лига (mlb Автентикација и Fanatics Автентични.Категорија; Autographed Капи.Оваа капа е лично на рака потпишан од страна на Били Вилијамс.Тоа се дошло под покровителство на главната Бејзбол Лига (mlb Автентикација Програма и може да биде потврдена од страна на неговиот нумерирани холограмот на MLB Таа, исто така доаѓа со индивидуална нумерирани, подесувате-очигледно некој агол од Fanatics Автентични.Овој процес им помага да се обезбеди дека производот купен е автентичен и се елиминира секаква можност на дуплирање или измама.Ако еден производ е непотпишана или не игра-се користи, холограм нема да бидат вклучени Били Вилијамс сувенири.Чикаго Младенчиња сувенири.

Главните својства