.

Engelbert Humperdinck: Песни на Романтика -13301 Касета Лента

Engelbert Humperdinck: Песни на Романтика -13301 Касета Лента

DEN 408.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Кликнете на "Видете сите купување на опции" или "Додади во Кошничка" копче за да го купите.Се продава од Anticuria.Повеќе опис детали подолу.Engelbert Humperdinck : Песни на Романтика -13301 Касета Tape Record етикета ослободување, оригинални аудио касета ленти беа популарни од 80-тите преку 2004 година. Листата на песни на овој албум може да се најде на различни интернет сајтови.Касета ленти ќе брод со нови пластични случај и оригиналниот лагер белешки и да го покрие уметност како што е прикажано.Секое бенефиции кои можат да имаат првично дојде со касета може да се водат за исчезнати.Бидете сигурни дека ќе имаат точни играч, ова само ќе се игра во касета лента играч.Касета ленти се помали од аудио ленти и може да се игра во автомобили, како и на домашен стерео единици со касета играчи.Ние листа на секоја касета лента поединечно, па можете да ја видите состојбата на лагер, па така не може да биде повеќе од еден производ оглас за некои наслови.Касета ленти се продава врз основа на борци состојба.Ова значи букви на вистинските касета може да се носи или ракопис на касета или плејлиста.

Главните својства