.

NOTCHIS Надгради 32 Унца/2 Фунти Вредност Пакет на Јасни Голема Вода Гел, 80,000 Вазна Спојници Флорални Монистра Гел Вода Гел Лежиште, Направи 32 Литри или 120 Литар Гел Монис

NOTCHIS Надгради 32 Унца/2 Фунти Вредност Пакет на Јасни Голема Вода Гел, 80,000 Вазна Спојници Флорални Монистра

DEN 503.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

Услуги : Ние заштеди време кога се подготвува активности од страна исклучиво обезбедување на услуги за пресметување на вазна на јачината на звукот и вода гел мушка употреба.Флорален монистра бараат впива во вода за 6 часа.Безбеден и сигурен, вода гел монистра ги користи истите полимер кој е во бебиња' пелени.Спецификации : Боја : јасно Тежина : околу. 32oz/2 Lb Вредност Пакет на вода бисери.5-3 mm во дијаметар.Гел вода бисери ќе расте до 18-20mm по апсорбира доволно вода.5" : 80 вазни 4" x 10.5 tsp монистра 1 за галон на вода : 5 tsp монистра По апсорбира доволно вода, вода за бисери магично ќе прерасне во јасна мермер-големина вода бисери.П : 32oz монистра може да се користи за да се направи колку литри или галони вода бисери?A : 32 литри или 120 L на вода бисери.Вие само треба да се обезбеди вазна е дијаметар, висина, и квантитет.Широка Употреба : Совршен за големи партии или празнична настани, родендени, бебе туш декорација, свадба centerpieces, годишнина украси, лебдејќи свеќи, лебдејќи бисери.Инструкции : флорални монистра бараат впива во вода за 6 часа.5 tsp монистра 1 четвртиот на вода : 1. 4" x 6" : 96 вазни 4" x 7.Впарени со подводни LED Tealight, јасно флорални зрнца, исто така, ќе ги преземе за прекрасен сјај.Ве молиме го користат Клиентите Прашања да поставам прашање.Можеме да одговориме на вашите прашања во рок од 12 часа.Совршен за Големи Партии!.Важни Прашања и Одговори.П : Како да хидрат Вода Гелови?A : монистра бараат впива во вода за 6 часа.Услуги : Ние заштеди време кога се подготвува активности од страна исклучиво обезбедување на услуги за пресметување на вазна на јачината на звукот и вода гел мушка употреба.5 tsp монистра 64oz на вода : 3 tsp монистра 1 L на водата : 1.Направи 32 литри или 120 L на вода вазна монистра.Безбеден и сигурен, вода бисери користи истите полимер кој е во бебиња' пелени.П : 32 литри или 120 L бистра вода бисери значи дека тоа може да се пополни како многу вазни?A : Различни височини одговараат на вазни на различни количини.Вода бисери може да трае 2-3 недели. 32oz на вода : 1.Можеме да одговориме на вашите прашања во рок од 12 часа.Вие само треба да се обезбеди вазна е дијаметар, висина, и квантитет.5" : 24 вазни само Ако се пополнат до 3/4 од висината, што всушност може да се пополни дури и повеќе вазни.Овие шармантни бистра вода бисери се популарни за употреба во свадба centerpieces и како вазна спојници.Вода гел монистра ќе расте до 18-20mm по апсорбира доволно вода.Совршен за големи партии или празничен настан, булчински/бебето тушеви, свадби, годишнини, лебдејќи свеќи, лебдејќи бисери.Пополнете 56 4" x 10" вазни.Ве молиме го користат Клиентите Прашања да поставам прашање.Во вода, тие ќе магично расте во јасна мермер-големина вода бисери.

Главните својства