.

Moen 94831 Замена Дел

Moen 94831 Замена Дел

DEN 1686.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Diverter услуга за полнење во месинг.Се користи со bidets.Moen замена на делови.Опис на производот Од бои, кои треба да трае цел живот, да чешми дека совршено рамнотежа со вода под притисок, Moen поставува стандард за покажана исклучителна убавина и сигурен, иновативен дизајн.Донесе елеганција во вашиот дом со премиум селекции од Moen.Од софистицираност на периодот традиционалната до рационализација на лицето на минималистички современа, ќе најдете голем број на неверојатни начини да ги изразат вашиот стил со производи од Moen.Од Производителот Moen замена дел; 94831.Moen дел број 94831 е diverter комплет.Diverter услуга за полнење За bidets Moen замена на делови.Diverter услуга за полнење.Се користи со bidets.Moen замена на делови.

Главните својства