.

Hurbane Дома Луксузни Крпи Set – 4 Дел Бања Пешкир Set – Чист Памук Крпи – Многу Абсорбента – Премиум Квалитет 700 GSM Крпи

Hurbane Дома Луксузни Крпи Set – 4 Дел Бања Пешкир Set – Чист Памук Крпи – Многу Абсорбента – Премиум Квалитет

DEN 688.32

Износ
Во форма достапна за нарачката

ЛУКСУЗНА КРПА СЕТ : Оваа група содржи 4x Бања Крпи на големината 27 x 55 инчи.Совршен комплетен пакет во многу прифатлива цена.МНОГУ АБСОРБЕНТА / ЧИСТ ПАМУК : Овие се 100% памучни пешкири и се направени од високо абсорбента материјал.Мекост што ја прави вашата кожа среќни.ЕКОЛОШКИТЕ / UNCONTAMINATING : Нашата крпи се многу еко-пријателски во природата.Материјалот не содржи какви било штетни хемиски или синтетички материјали.Овие крпи се составени од материјали кои се безбедно, здраво за вас, животната средина и планетата.ИЗДРЖЛИВОСТ / ЛЕСНО ЧИСТЕЊЕ : Мие од страна на машината.Веднаш се суши, така што ќе не мора да се чека за користење на нив повторно.Всушност, тие стануваат помеки после првото перење.Нема намалување.ПАРИ ГАРАНЦИЈА за враќање : да се ОБИДЕ, ако не ви се допаѓа нашиот производ, ние ќе ги врати вашите пари или ако сакате замена, ние ќе го направи тоа.Што и да ви треба, само нас контакт и нашиот тим ќе биде на располагање.Hurbane Дома 4 Парче Бања Крпи 100% Памук Бања Крпи Поставување 100% Прстен-Откачи Памук за Мазност : Како освежување тоа се чувствува, за да заврши себе во мека, абсорбента, меки бања пешкир по топол туш!Направен од 100% памук ткаенини, овие крпи поседуваат дише карактеристики кои ги направи совршен за вашите раце и тело.Да се биде тери во природата, овие ткае се најмногу абсорбента од сите видови со циклуси на двете страни кои создаваат дополнителни површина за целосно сушење исклучите вашите раце и тело.Нашата бања пешкир се гарантира најдобар квалитет крпи.Карактеристики : Двојно Stitched Hemmed Завршувањето На : крпи доаѓаат со двојно stitched hemmed завршен за помалку количината на дезинтеграција по перење.На крпи се направени со чешлани памук и 2 ply предиво.Луксузна Што Трае : Рабовите се зајакната со парична казна, двојно-игла крои, па вашиот крпи нема да искриват или кавгата. 100% Premiium Памук : Прекрасно абсорбента и мека; Направен со премиум долго-главен памук.Големина : 28 x 55 Инчи Пакет се Вклучени : 4 Парче Бања Пешкир Сет.

Главните својства