.

Одличен Роденденски Подарок Идеи рачно изработени Декоративни Дрвени Накит Кутија за Накит Организатор Keepsake Кутија Богатство Градите Trinket Носителот Види Кутија з

Одличен Роденденски Подарок Идеи рачно изработени Декоративни Дрвени Накит Кутија за Накит Организатор Keepsake

DEN 354.72

Износ
Во форма достапна за нарачката

4.5 (L) x 2.5 (W) x 1.75 (H) Инчи (Внатрешна). ✅ УМЕТНИЧКИТЕ НАПРАВИ : Ова поле е целосно рачно изработени, со користење на едноставни уметничките алатки заедно со одличен квалитет, законски собрани Манго Дрво, одговорно извори од Надлежни Владини Канали, со јасна цел за одржување и животната средина, како и издржувањето на членовите на Занаетчии. ✅ ВИСОК КВАЛИТЕТ : Силна шарки.Трае засекогаш.Рустикален изглед и се чувствуваат со изгорена антички заврши, кое го поставува ова поле се распаѓа.Убава рачно изработени резба на античката Хинду симбол на "OM" го одликува кутија површина, заедно со детални намалувања & жлебови. ✅ УБАВИ и КОРИСНИ : рустикален природата на кутија ќе полека & убаво се развива, само да расте, попривлечен, како децении оди страна.Најчесто се користат како Накит организатор, Накит складирање кутија, Trinket носителот, складирање на Сувенири, Заклучување Кутија, Зачин Кутија, Види Поле, Фотографија Кутија, Меморија Кутија, Играње на Картичката во Држачот, итн. ✅ КУПУВАЊЕТО Е БЕЗБЕДНО : Овој производ е спакуван безбедно & безбедно право од Занаетчии работилница, и извезува директно до Исполнување Центри во САД, и исполнети со користење на најдобрите логистички партнери.Купувањето е исто така заштитени со враќа, наплата & замена политика.Па купи со доверба, и да го додадете на својот почетен дневна соба оркестарот, или подарок за некој посебно како убава Роденденски Подарок, Housewarming Подарок или Годишнина Подарок.

Главните својства