.

Kipp 06090-05X10 Челик Knurled Палецот Завртки со M5 Надворешен Навој, Метрички, Црна Оксид Заврши, 10 мм Завртка Должина (Пакет 10) (Пакување од 10)

Kipp 06090-05X10 Челик Knurled Палецот Завртки со M5 Надворешен Навој, Метрички, Црна Оксид Заврши, 10 мм Завртка

DEN 614.40

Износ
Во форма достапна за нарачката

Пакет Димензии : 8.0" (L) x 6.0" (W) x 2.0" (H).Тип На Производ : Механички Компоненти.Пакет Количина : 1. Земја На Потекло : Германија.Сигурен партнер да индустрија за над 100 години, Kipp е Иноватор на Оригиналниот Прилагодлива Рачка.Произведени во Германија, Kipp leverages вертикална интеграција, дизајн моќ, и индустрија знаења за максимално задоволство на клиентите.

Главните својства