.

Andis Кул Грижа Плус За Ножеви 15.5 Унца Аеросол (458ml) (2 Парчиња)

Andis Кул Грижа Плус За Ножеви 15.5 Унца Аеросол (458ml) (2 Парчиња)

DEN 1415.52

Износ
Во форма достапна за нарачката

2 Парчиња - 15.5 Унца (458ml).Пет-во-Едно формула е Coolant, средства за Дезинфекција, Лубрикант, Почиста и Рѓа на програм за превентивно.Се Чисти, Кул и Подмачкано ножеви во еден лесен чекор, без отстранување на нив од clipper.На средства за дезинфекција е virucide, fungicide, batericide и tuberculocide.Посебни Sure Grip извајани може да е лесно да се одржи.Пет-Во-Едно Формула Е Coolant, Средства За Дезинфекција, Лубрикант, Почиста И ' Рѓа Превентивна Се Чисти, Кул И Подмачкано Ножеви Во Еден Лесен Чекор, Без Отстранување На Нив Од Clipper На Средства За Дезинфекција Е Virucide, Fungicide, Batericide И Tuberculocide Посебни Suregrip Извајани Може Да Е Лесно Да Се Одржи Висок Притисок Во Удобноста Совет Млазницата Спрејови За Коса Од Сечилото На Забите.

Главните својства