.

Тропски Сончев Брег Телефон Држачот За Картички За Мобилен Телефон Се Држи На Картичката Паричникот Ракав Мобилен Телефон Назад Држи На Паричник

Тропски Сончев Брег Телефон Држачот За Картички За Мобилен Телефон Се Држи На Картичката Паричникот Ракав Мобилен

DEN 167.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

Материјал И Големина На : Назад На Телефонот Кредитна Картичка Во Држачот Е Направен Од Висок Квалитет На Трајни Производи Од Кожа Која Го Обезбедува Џеб Никогаш Нема Да Ја Губи Еластичноста, Кога Не Е Во Употреба, Големината Е 2.4x3.5inch.Производ Перформанси : Секој Мобилен Паричник Има Мала Торбичка Што Го Прави Лесно Да се Носат Најважните Картички Без Потреба За Крупни Паричници, Како што се Дебитни Картички, Кредитни Картички, Возачот Лиценци, Автобуси,Воз Поминува, Бизнис Картички, Итн.Применливи Модели : Се Вклопува Речиси Сите Паметен Телефон И Телефонот Случај Назад.Инструкции : Тропски Сончев Брег Телефон за Држачот Може да Се Изрибан, Поради Различни Методи на Мерење, Грешки во Рок од 0.5 цм Се Нормални.По Продажба : Ако Имате Било Какви Прашања, Ве Молиме Контактирајте Со Нас Преку Е-Маил, Ние Ќе Ви Одговори Во Рок Од 24 Часа.Високо ниво на Безбедност : Тропски Сончев Брег Телефон Држачот на Употреба Силна 3m Лепило, Силна Адсорпција, Има Содржина На Џеб Од Паѓање, И Издржливи, Може да Ви Послужи За Долго Time Convenience : Повеќе Нема Потреба Гломазна Паричници, Телефон за Држачот Може да се Стави Вашите Кредитни Картички, лични Карти, Билети, И Некои Пари Или Копчињата И Други Мали Предмети Да се Донесе Олеснување во Секојдневниот Life No Остатоци : Црно На Дното,Со Најсилните 3m Лепило,Нема да ја Напушти Остатоци На Телефон,Погодна За Секој Телефон И Погоден За Повеќето Situations Instructions : Чистење На Задниот Дел Од Мобилен Уред, Отстранување На Лепило Филм, Место На Мобилен Телефон Кредитна Картичка Носителот На Задниот Дел На Телефонот И Да Го Држите За Неколку Минути За Да Се Обезбеди It After Продажба : Ако Имате Било Какви Прашања, Ве Молиме Контактирајте Со Нас Преку Е-Маил, Ние Ќе Ви Одговори Во Рок Од 24 Часа.

Главните својства