.

iFiLOVE за Samsung Галакси Z Флип 3 Случај, Девојки, Жени Симпатична Луксузни Хривнија Wristband Keychain Бисер Рамо, Рака Јасно Shockproof Заштитни Случај Покритие за Samsung Галакси Z Флип

iFiLOVE за Samsung Галакси Z Флип 3 Случај, Девојки, Жени Симпатична Луксузни Хривнија Wristband Keychain Бисер

DEN 407.52

Износ
Во форма достапна за нарачката

Овој Случај Само Компатибилни со Samsung Galaxy Z Флип 3. Не се компатибилни со сите други модели.Заштита на вашиот телефон вредни инвестиции од рбет и да се оштети.Заштитете го вашиот телефон од прашина, гребење и шок.i Fi LOVE за Samsung Галакси Z Флип 3 Случај, Девојки, Жени Симпатична Луксузни Хривнија Wristband Keychain Бисер Рамо, Рака Јасно Shockproof Заштитни Случај Покритие за Samsung Галакси Z Флип 3. Луксузен стил се направи вас и вашиот телефон изгледаат модерно.Случај доаѓаат со рамо, рака.Луксузен стил се направи вас и вашиот телефон изгледаат модерно.Тоа е сосема нов и добар квалитет.Високо-квалитетна Мека TPU внатрешна рамка заштитата на вашиот телефон од капка и нула.Пакет Содржи : 1 X Phone Случај 1 X Рака.

Главните својства