.

Aexit 38mm Сечење Дупка Пили & Додатоци Кол Карбид Падна Пролет Натоварен 8 Флејта Дупчење Дупка Дупка Пили Видов Сива

Aexit 38mm Сечење Дупка Пили & Додатоци Кол Карбид Падна Пролет Натоварен 8 Флејта Дупчење Дупка Дупка Пили

DEN 578.40

Износ
Во форма достапна за нарачката

Сечење Дијаметар : 38mm/1.5"; Дупка Видов Длабочина : 21mm/0.8"; Материјал : Карбид Падна.Пакет Содржина : 1 x Дупка Видов,1 x Хексадецимален Клуч; Име на Производ : Дупка го Видел.Месо тело со Дијаметар : 10мм/0.4"; Вкупна Должина : 100mm/4".Вкупната Тежина : 203g; Пресврт Малку Дијаметар : 6mm/0.24".Боја : Сива; Карактеристики : Триаголник Месо Тело.Answer : ___________________________ Note : да се Биде внимателен за да се избегне скокнеш од дупката видов кога го користите, ова може да го уништи целта на вашиот случај.Маскирање надвор од областа далечински блиску до наменети дупка е добра идеја.Специјално користи за нерѓосувачки челик, даде брз и лесен за сечење.Отстранлив месо тело, Некои странични дупки за подобро топлина зрачи.10мм Кол месо тело, тоа не е целата тркалезна форма со 3 рамни површини antislip дизајн.Се користи за 10мм професионални електрични вежба обезбедува одлични перформанси, тука не е вклучена.Внимание : дупка видов да се користи на клупата вежба или вежба машина.Рака вежба или електрични вежба не е препорачливо.

Главните својства