.

Dwindish Автомобил Цртичка Мобилен Телефон GPS 360 степени Автоматско Мобилен Стојат Phone Држач за Џип Renegade 2015 До 2019

Dwindish Автомобил Цртичка Мобилен Телефон GPS 360 степени Автоматско Мобилен Стојат Phone Држач за Џип Renegade

DEN 263.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

100% Сосема нов и Добар квалитет.Одговара : 2015 До Џип Renegade.Боја : Како на сликите.Материјал : ABS.Лесен за инсталација.Answer : ___________________________ NOTE : да Предизвика истиот автомобил модел може да биде различно произведени во различни држави.Ве молиме да обезбеди Дел на вашиот автомобил, како и нашата слика да покажува, или тоа нема да одговара, ако било differeces, ве молиме контактирајте со нас пред да ги купите, ви благодариме! 100% Сосема нов и Добар квалитет Материјал : Направен од Висок квалитет На АБС материјал во Боја : Како слики Строги Фабрика КК тест ,со Висок Квалитет загарантирана Објект Fitment : Одговара за Je-еп Renegade 2015 2016 2017 Копии на Инсталационите : Лесно се инсталира и да Нема измена е потребно,3 M лента е во задниот дел. 1. Правни основи исчистите површината пред инсталацијата. 2. Споредете позиција и да се прилагоди на тоа. 3. Откине налепница и се држи. 4. Притиснете го за да се направи тоа да се држи цврсто.Пакет inlcude : 1 Pc Мобилен Телефон Заградата Држачот.

Главните својства