.

Ergobaby Вреќа За Спиење На Потег, Medium (6-18 Месеци), Овци, 1.0 Tog

Ergobaby Вреќа За Спиење На Потег, Medium (6-18 Месеци), Овци, 1.0 Tog

DEN 335.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

100% Памук.Направени во САД или Увезуваат. 2-Во-1 : навивам далеку нозете дупки да се оди од кревет за време на игра време.Големина медиум за 6-18 месеци (15 - 25lb).Премиум ткаенини : направена од ултра-меки и дише 100% памук.Машина перат.Безбедно СПИЕЊЕ : лесни и сит спиење вреќа за да се задржи бебето атмосфера без лабава ќебиња.Само право одговара : Прилагодлива должина за вокер режим.Нема ГУЖВА патент : двонасочна патент за лесно пелена промени.Ergobaby на потег спиење Торба е 2-во-1 погоден за носене ќебе направено со ултра-меки и дише памук што ги држи вашето бебе пријатна и сит и додека спие и надвор од креветот.На спиење Торба карактеристики прилагодливи рамо прилепува за лесно on & off, додека две начин патент е неверојатно брз пелена промени.Лесно преминување од спиење време да се разбуди на време со користење на tuck далеку нозете дупки - совршени за нов вокер или дете кое е секогаш во движење.

Главните својства