.

Hicarer 120 Парчиња Бисер за Вазна Додатен Бисери Лежиште за Вазна Шминка Монистра за Држачот за Четки Избрани Круг Faux Бисер Монистра за Дома Свадба Оркестарот, 14/20/ 30 mm (?

Hicarer 120 Парчиња Бисер за Вазна Додатен Бисери Лежиште за Вазна Шминка Монистра за Држачот за Четки Избрани

DEN 407.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

Бисер за вазна додатен : ќе добиете 120 парчиња faux бисери во 3 големини и светла боја, доволно количество; Убава полиран бисери изгледа убаво како вазна спојници.Големина : бисери поставени за вазна додатен вклучува 120 парчиња на светла бисери, од кои 80 се 14 mm, 30 се 20 mm и 10 30 мм, убава во боја и богата големина така може да имаат повеќе комбинации.Материјал : вазна исполнет бисер е вештачки бисери, направени од пластика; Тие се специјално направени како вазна спојници во разни видови на големини, со неспокојот изглед, и можете да ги користите за долго време.Убаво вазна спојници : убава полиран бисери се добри вазна додатен, како што може да се направи вашиот вазна изгледаат повеќе привлечни, и тие се добри прибор за домашна декорација (имајте на ум дека бисери не плови во вода).Составот монистра за четки носителот : бисер монистра може да се примени за да се задржат четка стои исправен, и можете да ги користите за одржување и организирање на вашите eyelash четка, кармин и други козметички четки; Тоа исто така може да биде добар подарок за вашата девојка и сестри.Бисер за вазна додатен лебди бисери на вазна шминка монистра за држачот за четки 120 парчиња избрани круг faux бисер монистра за дома свадба оркестарот (14 mm 20 mm 30 mm) Сигурен квалитет : вазна исполнет бисер е вештачки бисери, направени од пластика.Тие се специјално направени како вазна спојници во разни видови на големини, со неспокојот изглед, и можете да ги користите за долго време Широка употреба : најубаво полиран бисери се добри вазна додатен, како што може да се направи вашиот вазна изгледаат повеќе привлечни, и тие се добри прибор за домашна декорација за да се задржи четка стои исправен, задржете и организирате вашите eyelash четка, кармин и други козметички четки.Answer : ___________________________ Note : бисери не плови во вода, Ако сакате да имате лебди ефект, се стави на транспарентен вода гелови во вода (транспарентна вода гелови не се вклучени во костум) Спецификации : Материјал : faux бисер Димензии : дијаметар бисер за вазна додатен : 14 mm/ 0.55 инчи, 20 mm/ 0.8 инчи, 30 мм/ 1.2 инчи Тежина : како на сликата прикажани Боја : како што е прикажано на Пакетот вклучува : 120 x Светла бисери (14 mm x 80 парчиња, 20 mm x 30 парчиња, 30 mm x 10 парчиња).

Главните својства