.

Philips SmartClean Чистење Кертриџ 2-pack [JC302/50]

Philips SmartClean Чистење Кертриџ 2-pack [JC302/50]

DEN 1078.80

Износ
Во форма достапна за нарачката

Чувајте ги вашите хлапак како нови.Чисти и гел и пена од хлапак глави.Активен систем за подмачкување го намалува триењето и носат за бричење ножеви.Dual Филтрација систем остава вашиот хлапак до 10 пати почиста од водата сам.Оваа pack 2 држи вашиот хлапак чиста и свежа за 6 месеци.Овој комплет вклучува : Philips Smartclean Замена Касети (2 парчиња) Компатибилен со сите Philips Norelco или Филипс Shavers користење на Smart Clean Систем како што се; 5000 Серија : S5370/84, 7000 Серија : S7370/84, S7371/84, S7720/85, 8000 Серија : S8950/90, Серијата 9000 : S9311/84 & S9721/84 Wet & dry Електрични Shavers.

Главните својства