.

KOESMG Бебе Бања Играчки Спреј Вода Лебди Када Играчка со Автоматска Ротација, Стискаш Лав Животни Бања Брод, Туш Базен Бања Играчка за Години

KOESMG Бебе Бања Играчки Спреј Вода Лебди Када Играчка со Автоматска Ротација, Стискаш Лав Животни Бања Брод,

DEN 1358.40

Износ
Во форма достапна за нарачката

【Симпатична Дизајн】Бања играчка е дизајниран со симпатична лав седи на брод.Светли бои и симпатична стил природно ќе подготви бебе внимание. 【Ротирачки и Спреј Вода】Стави кадата играчка на вода, тоа ќе плови и ротирате со прскање возбудлива фонтани.Капење време е направен повеќе пријатно и брзо цртање на вашето дете внимание на земање туш. 【Цеди Вода Животни】Притисне на полнат со вода е лавот тогаш ќе биде вода спреј и да се направи звук.Кој може да го искористи бебиња страна на мускулите. 【Безбедно и Водоотпорен】Нашата бања играчка користат непречено заоблени дизајн, подобро да се грижат за мали раце.Вграден-во задебелена запечатување прстен, со сеопфатна водоотпорен дизајн, се безбедни за употреба. 【Најдобри Вода Играчка Подарок】Бања Играчка брод може да игра во тоалет, вода слив, базен, море, итн.Донесување на бескрајна забава за бебето.Совршен подарок за 6 месеци+ бебе момчиња или девојчиња. ▲Опис : Бања играчка донесе развојни играчки и сензорни развој во када и да се направи бања време да се забавуваат!Интересен стил е повеќе привлечна за вашето бебе е внимание и да се стимулира бебето љубопитност.Ротирачки вода играчки да може ефективно да промовира родител-дете комуникација! ▲Лесен за Користење : 1.Отворете го капакот на батеријата, инсталирајте 3 AAA батерии(Не се Вклучуваат);2.Стави бања играчки во вода;3.И потоа притиснете на прекинувачот воланот;бања играчки може да автоматско ротирање и спреј вода. ▲Стискаш : На животни може да се притисне за да се спреј вода кога тоа целосно во вода, и тоа може да биде звук. ▲Рано Образование за Обука за Вештини за : Притисне на животните ќе го искористи рака мускулите на бебињата.Светла и богати бои може да ги учат децата да се идентификуваат боја.Спреј за вода колона ќе го привлече вашето бебе внимание.Се стимулира бебето е сознавањето на новиот свет. ▲Погодно да се Грижи : Исплакнете ја со вода, ги чисти, и да се исуши.Запомнете да ја чувате бања играчка чиста и сува кога не е во употреба.Играчка секогаш треба да се користат под директен надзор на возрасен. ▲Спецификација : Материјал : Plastic Size : 2.72 x 4.80 inch Style : Lion Color : Blue Age : 36 Месеци+Пакет Големина : 5 x 4.92 x 4.41 inch Battery : 3 x AAA Батерии(Не се Вклучуваат)на Капакот на Батеријата : Водоотпорен Дизајн ▲Пакет се Вклучуваат : 1 x Брод Бања Toy1 x Lion1 x Шрафцигер.

Главните својства