.

Свеќи за Дома Миризливи、Миризливи Свеќи、Свеќи Подароци за Жените、Ароматерапијата Свеќа、Лаванда Свеќи、Соја Свеќи за Дома со Миризливи Цвеќиња Мирис, Погоден з

Свеќи за Дома Миризливи、Миризливи Свеќи、Свеќи Подароци за Жените、Ароматерапијата Свеќа、Лаванда Свеќи、Соја Свеќи

DEN 1658.40

Износ
Во форма достапна за нарачката

100% соја свеќи за дома миризливи, долго-траен запалени свеќи за дома миризливи е направен од соја восок.Чад-слободен и одржлив, Bluebell свеќа ви дава висок квалитет на мирисот на диви bluebells.Миризливи свеќи декорација, специјално дизајнирани свеќи подароци за жените, е многу погоден за домашна декорација како што се соба, спална соба, дневна соба, купатило, итн.Дури и ако ние место мали свеќи сам и не таа светлина, свеќи најголемиот дел ќе даде исклучи слабо цветни мириси.Миризлива свеќа е исто така одличен бања свеќа за бањата или јога.Донесе добро расположение со velas aromaticas мирис на овие не се токсични свеќи.Природните свеќи, исто така може да се користи како добар подарок идеја за женска роденден подароци, свадба подароци, мајка подароци, неколку подароци, ја подароци, и учител подароци.Забелешка : ве Молиме откине проѕирна заштитна фолија пред ароматерапијата свеќа е осветлена, Од друга страна,и не дозволувајте деца да си играат со оган, за да се осигура безбедноста. 24/7 услуги на клиентите : Нашата Bluebell свеќи производи се достапни и квалитет загарантирана.Ако имате било какви прашања во врска со добивањето на нашиот најголемиот дел свеќи, ве молиме да бидат слободни да контакт.Се гарантира целосна наплата и враќање.Производ description Color : Цвет Candles Scent : Диви Bluebell Use Време:14oz Гори време до 40 часа СВЕЌА WORDSFrom школки да се сушен цвет да соја восок додавање на етерични на диви bluebell, ќе ги најдете сите нив во нашите цветни свеќи.На fragranced восок јадро е завиткано во пламен retardant бариера и потоа се става во поголем калап.Квалификувани уметничките потоа внимателно места на природни предмети околу јадрото, а рака истура комерцијален мешавина на восок во калап.Секој ботанички работа на уметноста трае 2 дена за да се произведе со човечки раце.На растенија се убаво осветлени кога свеќа е осветлена.INSTRUCTIONS1. Извади свеќи за дома миризливи од подарок кутија.2. Откине проѕирна заштитна фолија надвор од миризливи свеќи.3. Осветлете Bluebell свеќа или светне миризлива свеќа по средување на фитил (изборен) GIFTSThe убава свеќи за дома и полињата за diffuser подарок кутија е прекрасен подарок што секој ќе љубов.Најголемиот дел миризливи свеќи е многу погодна да се вметнат во секоја маса или додадени на некој подарок торба.Bluebell свеќа ароматерапијата топол мирис надополнува секоја соба.Голема свеќа е незаборавно сувенири како подарок за празниците или за посебни прилики.што чекаш?Цел свој мали свеќи за подароци поставите сега!.

Главните својства